KURUMSAL

Vizyon

Sektörde kurumsallaşması ve güvenirliğiyle ön plana çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın ve öncü bir şirket olmak, çalışanları ve müşterileriyle Türkiye’nin yatırıma açık potansiyel gücünü çağdaş değerlerle yükseltmek.

 

Misyon

Teknolojik yeniliklere uyumlu ve trend yaratan bir üretim politikası izleyerek, ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını yeliştirmek; müşterilerimiz, yatırımcılarımız ve çalışanlarımız için yeni değerler yaratmak.

 

Hedefler

Türkiye’nin en değerli ve en çok kazandıran konut projelerine imza atmak, Türkiye’nin müşteri memnuniyeti açısından en iyi gayrimenkul geliştirme şirketi olmak, Sürdürülebilir kentsel dönüşüm ve yapılanma konularında en beğenilen gayrimenkul firması olmak, akılda kalıcı ve bu yüzden tercih edilen mimari konsept üretimleri yapmak, bu konseptleri markalaştırmak.

 

Sektörde, Türkiye'nin bir numaralı güvenlik sistemleri şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.
Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı yaratıcı, dinamik